Stolový charitatívny kalendár 2020 - Poďme sa hrať

 
 
 

Stolový charitatívny kalendár 2020 - Poďme sa hrať

Milí priatelia!

Dovolili sme si Vás osloviť nakoľko ste Martinku podporili kúpou charitatívneho kalendára 2017,2018 aj 2019.

Martinka má pre Vás v ponuke opäť  Charitatívny kalendár na rok 2020, ktorým by si opäť rada zarobila nejaké tie eurá na svoje terapie.

Kúpou kalendára opäť podporíte Martinku a tým jej dáte možnosť raz bežkať ako bežkajú ostatné detičky a rozprávať ako jej rovesníkom.

Tento rok Martinku nájdete Martinku v retro šatičkách s retro hračkou v stolovom kalendári 2020 od fotografky Katky Rogelovej Husenicovej.

Charitatívny stolový kalendár 2020

Jedná sa už o 7.ročník Charitatívneho kalendára- Poďme sa hrať na pomoc deťom so špeciálnymi potrebami. Autorkou tohto projektu ju fotografka Katka Rogelová-Husenivá, ktorá sa už viac ako 20 rokov venuje profesionálnemu fotografovaniu. Napriek tomu, že sama má štyri deti, každoročne si nájde čas na fotenie detí do charitatívneho kalendára, samozrejme úplne bezplatne.

Deti, ktorých fotografie nájdete v kalendári, mali byť úplne zdravé a hrať sa ako ich rovesníci, život to však zariadil inak a za svoje šťastie musia bojovať. Avšak sú to rovnako milujúce a milované deti. Láska dostávajú od svojich blízkych, ale okrem toho potrebujú aj financie na rehabilitácie.

Pre tento rok je kalendár v retro ladení, čiže detičky sa fotili s retro hračkou  , plný snov malých veľkých bojovníkov. Každí pacient si predáva kalendár za seba a časť z predajnej sumy kalendára mu ostáva na liečbu. Zakúpením tohoto kalendára môžete pomôcť aj Vy.

Minimálne cena kalendára bude asi 6,99 eur a 4,60 eur ide pre Martinku na liečbu.

Kalendár zasielame po zaslaní minimálne 6,99 eur + 3,2 eur- pre SR (kuriér DPD, zásielkovňa)  a 4,2 eur - pre ČR (kuriér DPD, zásielkovňa) na Martinkin účet, nižšie.

Do poznámky: Meno objednávateľa kalendára

Kúpte si kalendár priamo tu alebo objednajte nakristinadugasova@gmail.com alebo 0911164624, následne Vám pošleme inštrukcie k platbe a odoslaniu. Kalendáre môžete kúpiť aj do firmy, vieme Vám vystaviť doklad.

Ak nechcete kalendár a predsa chcete Martinke pomôcť môžete jej prispieť, Martinkine účet:
Číslo účtu : 29 3608 0422 /1100
IBAN: SK37 1100 0000 0029 3608 0422
BIC/SWIFT: TATRSKBX

Po pripísaní daru na účet Vám Martinka pošle z vďaky kalendár. Kalendáre by z tlače mali prísť do konca októbra. Nezabudnite nám zaslať adresu a telefónne číslo (pre kuriéra) a uveďte spôsob prepravy -  Kuriér DPD alebo pobočka Zásielkovne.

 

Ďakujeme že pomáhate.

Martinkine pokroky môžete sledovať na: https://www.facebook.com/OZ-Martinka-135452440312060/   alebo www.ozmartinka.sk

V prílohe náhľady kalendára.

Martinka s rodinou